Монтажні роботи

Ціну уточнюйте
Замовити послугу
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставки
Контактна інформація
Телефони: +380 (50) 723-30-16показати+380 (50) 723-30-16 все
Адреса: 43020, Україна, Волинська обл., Луцьк, вул. Рівненська, 76 а, офіс 109
Написати постачальнику
У магазині діє система знижок!
При разовій покупціНакопичувальна знижка
3% при замовленні від 30000 грн
5% при замовленні від 50000 грн
2% при суммі замовлень від 50000 грн
5% при суммі замовлень від 100000 грн
Зберегти у списку бажань

Опис

Монтаж обладнання необхідний для правильного та якісного функціонування даного обладнання.

На території Волинської та Рівненської областях діє монтажна організація "Дім тепла" .

Увага!!! Монтажна організація повинна мати ліцензію.

Алгоритм створення нової опалювальної системи простий, ефективний і відпрацьований роками. В першу чергу цей алгоритм захищає інтереси Замовника, економить його час, гроші і дозволяє створити ефективну опалювальну систему, з параметрами, що відповідають Вашим вимогам. Процес створення опалювальних систем від проектування до запуску мінімізований у часі, передбачає дотримання діючих будівельних норм і постійний контроль технології виконання робіт. Ми гарантуємо Вам бездоганну роботу опалювальних систем, водопостачання, каналізації протягом багатьох років, що зробить Ваш будинок затишним і безпечним, а проживання спокійним і комфортним для Вас і Ваших близьких людей.

Алгоритм створення нової опалювальної системи.

Дзвінок до нас.

Зателефонуйте до нас і переконайтесь, що Ви маєте справу з професіоналами, і Ми домовимося про зустріч.

Перша зустріч.

Зустріч, на якій ми розповімо про можливі варіанти і схеми Вашої опалювальної системи, її характеристиках, ціновому діапазоні.  Ми разом виробимо оптимальний формат майбутньої опалювальної системи, який найбільше підійде Вам (структура системи, виробників і типи теплогенераторів, оснащення димарів, радіаторів, автоматики управління). На поетажних планах уточнюється призначення приміщень, їхній температурний режим, тип обігрівання. На початку розрахунку проекту уточнюються характеристики теплопровідності стін, вікон, даху… Під час зустрічі будуть дані рекомендації про підготовку будинку до початку монтажу опалювальних систем, водопостачання, каналізації. Ми відповімо на усі Ваші питання, що дозволить Вам виразно побачити майбутню опалювальну систему.

Розрахунок  технологічного проекту.

За результатами зустрічі надається розрахунок технологічного проекту з наданням чесного, поелементного кошторису, який складається з переліку використовуваних матеріалів (виробник, назва, код, кількість, вартість) та переліку виконуваних робіт. Такий «прозорий» кошторис дозволяє легко контролювати ціну, кількість матеріалів та їхню якість. Ми застосовуємо знижки на використовувані матеріали та обладнання. В залежності від складності проекту розрахунок займає 2-4 дні. Замовник не сплачує за виконання технологічного проекту.

Остаточний проект.

Виїзд на об’єкт і коректування проекту на місці, а також, якщо це необхідно, внесення змін в кошторис стосовно вартості. Наш досвід дозволяє коректувати формат опалювальної системи, знижуючи вартість і економлячи на тих пунктах, що не призведуть до порушення основних характеристик системы — надійності і ефективності.  Грамотне коректування дозволить Вам мати професійну опалювальну систему з підтримкою протягом усього експлуатаційного періоду, а нам мати роботу, в якій ми зацікавлені.

Укладання договору, початок робіт.

Укладається договір, в якому вказуються терміни і об’єми виконуваних робіт, порядок оплати, гарантійні зобов’язання та штрафні санкції. До договору додається кошторис з вартістю і кількістю використовуваних матеріалів. Вартість, вказана в договорі, є остаточною. Замовник сплачує 100 % вартості матеріалів, після чого обладнання завозиться на об’єкт, починається монтаж систем. Під час завезення на об’єкт виконроб звітує згідно кошторису. Оплата виконаних робіт відбувається після здачі системи.

Закінчення робіт, запуск і здача системи, початок гарантії.

Запуск і здача готової опалювальної системи в терміни, вказані в договорі, із перевіркою усіх елементів, з балансуванням і наладкою систем. Налаштування обладнання сервісною службою, початок гарантійного і сервісного обслуговування. Повернення грошей за невикористаний ліквідний матеріал. Замовник сплачує вартість виконаних робіт за кошторисом і отримує комплект документів на опалювальну систему: технологічний проект, паспорти і інструкції на обладнання, гарантійні талони.

За детальною інформацією телефонуйте за номерами: 0507233016, 0687423540, 0332786782

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні послуги

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх