Бойлери Ferroli Classical

Ціну уточнюйте
Під замовлення
Замовити товар
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставки
Контактна інформація
Телефони: +380 (50) 723-30-16показати+380 (50) 723-30-16 все
Адреса: 43020, Україна, Волинська обл., Луцьк, вул. Рівненська, 76 а, офіс 109
Написати постачальнику
У магазині діє система знижок!
При разовій покупціНакопичувальна знижка
3% при замовленні від 30000 грн
5% при замовленні від 50000 грн
2% при суммі замовлень від 50000 грн
5% при суммі замовлень від 100000 грн
Зберегти у списку бажань

Опис

Характеристики:
Серія електричних водонагрівачів CLASSICAL представлена моделями ємкістю 50, 80 і 100 літрів як вертикального, так і горизонтального виконання. Електричний накопичувальний водонагрівач CLASSICAL повністю виконаний з високоякісної холоднокатаної сталі.
Спеціальна обробка для підвищення ударної стійкості від механічних ушкоджень і захисна обробка проти корозії внутрішньої поверхні баків забезпечується технологічним процесом "Blue Silicon", під час дії якого внутрішня поверхня баків покривається шаром захисної емалі методом порошкового напилювання. Цей процес виконується за найбільш передовими технологічними методами, використовуючи електростатичні матеріали й устаткування. Наступною процедурою є випалювання виробу в печі за температури 8500С, що забезпечує найбільш оптимальні умови для проходження ідеального процесу емалювання внутрішньої поверхні баків, що гарантує високу якість і тривалий термін експлуатації готового виробу.
У процесі створення нового продукту науково-дослідним відділенням компанії були використані передові інноваційні технології для максимального зниження споживання електроенергії виробом. Мінімізації енергоспоживання було досягнуто шляхом мінімізації втрат тепла й енергії через зовнішню поверхню накопичувального баку. Як матеріал ізоляції баку був використаний пінополіуретан високої щільності, який не містить сполук фреону і зовнішня поверхня якого була покрита шаром полімерної фарби, що має високий опір теплопровідності.
Усі виготовлені електричні накопичувальні водонагрівачі CLASSICAL проходять гідравлічне випробування тиском у 15 бар, що гарантує безпечну експлуатацію апарата в умовах нормального робочого тиску.

Характеристики

Производитель
Ferroli

Відгуки

Поки немає відгуків
Рубрика каталога Zakupka.com: Электрические водонагреватели
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх